Ostatni produkt

Dlaczego Osstell?

Targi

Implanty dla Ciebie na Krakdencie? Tak! 

W tym roku na naszym stoisku coś czego jeszcze nie było!

Zapraszamy na nasze stoisko w hali Wisła. Numer stoiska W93.

EXPO Kraków; ul. Galicyjska 9; 31-586 Kraków2014-11-12. Targi Dentamed już za nami. Dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko a zwłaszcza tym którzy dokonali na nim zakupów. Liczymy, że zostaniecie Państwo z nami na dłużej. Jeśli nie znaleźli Państwo naszego stoiska, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie przedstawimy ofertę specjalną.13 edycja targów Dentamed we Wrocławiu, w Wielufunkcyjnej Hali Sportowej AWF (ul. Paderewskiego 35) już za miesiąc. Zapraszamy na stoisko nr 41 w dniach 7-8 listopada 2014r.15/09/2014.  Kolejna edycja targów CEDE dobiegła końca. Nasza FIrma zaprezentowała po raz pierwszy na targach, zestaw do leczenia periimplantitis ImplaProtect. Poza tym tradycyjnie oferta implantów DTI, miernik stabilizacji Osstell ISQ, lupy i narzędzia stomatologiczne. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Pozdrawiamy naszych Klientów i zapraszamy Państwa do ponownego skorzystania z naszej oferty. Tych, którzy nie podjęli decyzji zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 Już wkrótce największe targi stomatologiczne: 24 Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE 2014. Zapraszamy do Poznania w dniach 11-13 września do odwiedzenia naszego stoiska na CEDE. Pawilon 8 stoisko 5.e1. - obok Strefy Testów. Zapraszamy.

 W dniach  6-7 czerwca 2014r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyły się targi z okazji Dni Stomatologii Współczesnej. Zwiedzający meli okazję zapoznać się z ofertą implantologiczną naszej Frmy (implanty DTI, miernik stabilizacji implantu Osstell ISQ) oraz zakupić artykuły z pozostałej oferty: lupy stomatologiczne, kubki jednorazowe oraz blisko 100 rodzajów narzędzi (od lusterek przez nożyczki, nakładacze, upychadła, karpule po kleszcze do zębów mlecznych i stałych). Dziękujemy wszystkim, którzy dokonali zakupów na naszym stoisku.

 W dniu 17 maja 2014r. Firma nasza zaprezentowała swoją ofertę podczas II Kongresu Prawa Medycznego Nowego Gabinetu Stomatologicznego. Uczestnikom Kongresu zaoferowaliśmy implanty stomatologiczne DTI, miernik stabilizacji implantu Osstell ISQ, lupy stomatologiczne oraz wybór narzędzi stomatologicznych, m.in. dźwignie, kleszcze Berten, kleszcze do zębów dziecięcych, upychadła kulkowe, nożyczki, nakładacze, karpule, łyżki wyciskowe i inne. Dziękujemy za dokonane zakupy i zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony.

 22. Międzynarodowe Targi Stomatologiczne w Krakowie już za nami.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stoisko D11 w dniach 6-8 marca 2014r.