Ostatni produkt

Dlaczego Osstell?

Oferta

Oferta sklepu stomatologicznego Implant4u.pl jest bardzo wyspecjalizowana. Obejmuje wysokiej klasy urządzenia, narzędzia i materiały stomatologiczne renomowanych marek. Oferta zorientowana jest głównie na asortyment implantologiczny, ale zawiera także produkty z innych dziedzin stomatologii. Stawiamy na nowoczesne, zaawansowane technologicznie rozwiązania, które doskonale sprawdzają się w codziennej pracy stomatologa.

Implanty stomatologiczne DTI, lupy stomatologiczne Marmed, urządzenia i akcesoria marki Osstell, lasery stomatologiczne, urządzenia Nouvag i Acteon Satelec, narzędzia rotacyjne NTI-Kahla (w tym wiertła stomatologiczne), narzędzia stalowe Orimed, a także kubki jednorazowe PP i PET to trzon aktualnej oferty naszego sklepu stomatologicznego.

Zapewniamy profesjonalne zaopatrzenie gabinetów stomatologicznych w wysokiej jakości produkty, naszym atutem jest stale poszerzany asortyment oraz fachowa obsługa klienta. Dostępne w ofercie implanty, narzędzia, urządzenia i materiały stomatologiczne pochodzą od sprawdzonych producentów, posiadają niezbędne certyfikaty oraz gwarancję.

Zachęcamy do zakupów w sklepie stomatologicznym Implant4u.pl – czekają na Państwa towary z najwyższej półki w atrakcyjnej relacji jakości do ceny.