Ostatni produkt

Dlaczego Osstell?

O sklepie

Firma „Implanty dla Ciebie” została założona 2 lipca 2013r. Od początku swojego istnienia skupiamy się na tematyce implantologicznej, ale nasz sklep stomatologiczny zapewnia Klientom również towary z innych dziedzin stomatologii - są to nowoczesne narzędzia, urządzenia i materiały stomatologiczne.

Od października 2013 jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski systemu implantologicznego tureckiej firmy DTI Implant System. System DTI został stworzony przez praktykującego stomatologa dr Talata Bugura (doktora periodontologii na uniwersytecie w Bordeaux). W opracowaniu systemu brały udział najlepsze uniwersytety z Turcji, a także Uniwersytet Bordeaux oraz Aachen. Stworzono produkt łączący nowoczesne technologie ze sprawdzonymi rozwiązaniami. Łatwość aplikacji, ścisła kontrola jakości (każdego elementu, a nie tylko wybranych egzemplarzy), bogactwo wyboru, fabryczna sterylizacja wszystkich elementów systemu, eleganckie i estetyczne opakowanie, a także wiele innych zalet sprawiają, że Klienci szybko przekonują się do tego systemu. Doskonała jakość implantów połączona z promocyjną ceną sprawią, że implanty stomatologiczne DTI spełnią Państwa oczekiwania.

W grudniu 2013 roku rozpoczęliśmy w naszym sklepie stomatologicznym dystrybucję produktu firmy Osstell – miernika stabilizacji implantu Osstell ISQ. Ten praktycznie nie mający konkurencji produkt coraz szybciej zyskuje uznanie również polskich implantologów. Przestaje być postrzegany jako urządzenie dla badaczy, a zyskuje uznanie jako realna, szybka i niezawodna pomoc w codziennej pracy implantologa. Dzięki temu urządzeniu możecie Państwo bez ryzyka przyspieszyć obciążenie implantu stomatologicznego, zastosować implantację u pacjentów z grup wyższego ryzyka, a także ułatwić sobie codzienną pracę (kilkanaście sekund na pomiar i już wiadomo, czy implant jest zintegrowany i czy można przejść do części protetycznej). Ze względu na naukowe podstawy działania, obiektywne i niezawodne pomiary, wsparte ponad 10 letnimi badaniami klinicznymi, może być niezastąpiony w przypadku sporów wynikających z utraty implantu oraz wesprzeć Państwa system zapewnienia jakości.

Jako uzupełnienie oferty naszego sklepu stomatologicznego oferujemy Państwu szereg wysokiej jakości materiałów stomatologicznych i innych produktów pozyskanych od naszych Partnerów.

Praca w powiększeniu stała się w ostatnim czasie bardzo popularna. Zwiększa dokładność i precyzję działań poprawiając komfort pracy. Dzięki partnerskim stosunkom z firmą Marmed możemy zaoferować Państwu jedne z najlżejszych lup stomatologicznych na rynku, a także silne i lekkie światło LED. Sądzimy, że jest to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą spróbować pracy w powiększeniu, a nie chcą inwestować znaczących środków w urządzenie. Do tego bezpłatne testy, prezentacje i szkolenia bezpośrednio w gabinecie.

Dzięki współpracy z firmą Orimed, możemy zaoferować bardzo dobre i sprawdzone narzędzia stomatologiczne do stomatologii zachowawczej, chirurgii, implantologii, protetyki i ortodoncji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu stomatologicznego i życzymy udanych zakupów.