Ostatni produkt

Dlaczego Osstell?

Narzędzia stomatologiczne

Jedną z głównych kategorii produktowych w naszym sklepie internetowym stanowią narzędzia stomatologiczne, niezastąpione w codziennej pracy stomatologa. Aby sprostać wymaganiom naszych odbiorców zapewniamy dostęp do nowoczesnych narzędzi o zróżnicowanych parametrach technicznych, doskonale łączących walory użytkowe, wysokiej jakości materiały oraz estetykę wykonania. Proponowane narzędzia wykonano z niemieckiej stali, znanej z wysokiej trwałości i wytrzymałości, z dużą dbałością o ergonomię i wygodę użytkowania.

Wyselekcjonowana oferta narzędzi stomatologicznych pochodzących od renomowanych producentów umożliwia profesjonalne wyposażenie gabinetu. Bogaty asortyment obejmuje m.in. wiertła stomatologiczne, dźwignie, igłotrzymacze, kasety do sterylizacji narzędzi, kleszcze do ekstrakcji zębów, do korzeni, narzędzia luksujące, nożyczki, odgryzacze kostne, osteotomy, przenośniki implantologiczne do materiału kostnego, raspatory, retraktory i haki chirurgiczne, rozwieracze do ran, narzędzia do podnoszenia dna zatoki – sinus lift, strzykawki do znieczulenia śródwięzadłowego, szczękorozwieraki i inne.

Narzędzia objęte są 12-miesięczną gwarancją, posiadają niezbędne certyfikaty, są precyzyjnie wykonane i bezpieczne dla pacjenta, dzięki czemu doskonale spełniają wysokie wymagania rynku. W szerokiej ofercie produktów znajdą Państwo narzędzia stomatologiczne sprzedawane pojedynczo oraz w zestawach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami asortymentu.