Ostatni produkt

Dlaczego Osstell?

Fizjodyspenser Nouvag MD 11

Fizjodyspenser Nouvag MD 11
Fizjodyspenser Nouvag MD 11
  • Fizjodyspenser Nouvag MD 11
  • Fizjodyspenser Nouvag MD 11 z kątnicą 32:1
zapytaj o cenę
masz pytania?

Oferujemy Państwu możliwość zakupu najnowszego fizjodyspensera renomowanej, szwajcarskiej firmy NOUVAG. Model MD 11 to następca popularnego fizjodyspensera MD 10 i wcześniejszych modeli z serii 7000/8000. Dzięki zastosowaniu większości nowych rozwiązań z większego MD 30, czyli tej samej obudowy i czytelnego wyświetlacza a przede wszystkim tego samego mikrosilnika implantologicznego, najnowszy model fizjodyspensera Nouvag to proste i niezawodne narzędzie pracy, niezbędne w każdej praktyce stomatologicznej.

Fizjodyspenser MD 11 został zaprojektowany z myślą o ergonomii i wygodzie użytkowania, dzięki czemu doskonale sprawdza się w intensywnej eksploatacji. Jest on przykładem wykorzystania zaawansowanych technologii w służbie stomatologii. Urządzenie charakteryzuje wysoka jakość wykonania, możliwość zaprogramowania wielu trybów pracy i doskonałe parametry użytkowe: zakres prędkości obrotowej silnika 300 - 40'000 obr., 70 Ncm maksymalnego momentu obrotowego na kątnicę 20:1 z graficzną kontrolą momentu obrotowego na wyświetlaczu w czasie rzeczywistym.

Najnowszy model skutecznie wspiera pracę stomatologa w zakresie zabiegów implantologicznych, gwarantując wysoki poziom precyzji i komfort obsługi. Urządzenie jest dostępne na zamówienie w naszym sklepie.